Jeżeli nie chcesz, by Twój profil na Facebooku zmienił się w tablicę ogłoszeniową spamerów, dowiedz się, czego unikać. Krótki poradnik jak nie dać się nabrać.
Film promujący kampanię społeczną zorganizowaną w Belgii, która ma na celu uświadomienie zagrożeń płynących z niezbyt roztropnego korzystania z Internetu oraz udostępniania swoich danych.
Sąd Okręgowy w Gdańsku wysłał już do jednej z gazet ogłoszenie o pozwie zbiorowym przeciw twórcom portalu internetowego Pobieraczek.pl. Po publikacji ogłoszenia ci, którzy czują się oszukani, będą mieli 2 miesiące, by dołączyć do wspólnego postępowania przeciw gdańskiej spółce.
Twórca 4chana tłumaczy dlaczego nie jest miliarderem - Christopher Poole znany jest milionom internautów. To twórca popularnego serwisu 4chan, znany w sieci pod pseudonimem moot. Czy ruch w jego serwisie przełożył się jednak na jego stan konta?
Zapraszamy do włączenia się do akcji charytatywnej!
Wystarczy tylko obejrzeć film aby pomóc w osiągnięciu celu.
Nie ulega wątpliwości, że GTA V będzie jedną z najpopularniejszych gier tego roku. Poglądu tego nie zmienia opinia Straussa Zelnicka o złożonych zamówieniach na produkcję Rockstara.
W sieci pojawił się blog, na którym osoba posługująca się tym właśnie pseudonimem ogłasza, że chce pobić rekord świata w ilości odbytych stosunków seksualnych.
W Internecie rozpoczęła się debata czy jest to kolejny eksperyment społeczny, żart, a może to próba wyłudzenia czy czyjaś zemsta? Nie ustalają spekulacje także nad upadkiem zasad moralnych.
Już wkrótce ruszą publiczne testy Windows 8.1, czyli pierwszej dużej aktualizacji do „Ósemki” . Wiemy już, że będzie to darmowy dodatek, który wprowadzi do najnowszego systemu Microsoftu szereg większych i mniejszych zmian. Gigant z Redmond ugnie się przed presją użytkowników, którzy jawnie domagają się między innymi powrotu klasycznego menu Start.