Do incydentu z udziałem drona doszło 22. Września podczas wiecu. Służby nie zareagowały.
Historia pracownika Polskiej Akcji Humanitarnej, któremu odmówiono wjazdu na teren Izraela.
Jeżeli nie chcesz, by Twój profil na Facebooku zmienił się w tablicę ogłoszeniową spamerów, dowiedz się, czego unikać. Krótki poradnik jak nie dać się nabrać.
Film promujący kampanię społeczną zorganizowaną w Belgii, która ma na celu uświadomienie zagrożeń płynących z niezbyt roztropnego korzystania z Internetu oraz udostępniania swoich danych.
Sąd Okręgowy w Gdańsku wysłał już do jednej z gazet ogłoszenie o pozwie zbiorowym przeciw twórcom portalu internetowego Pobieraczek.pl. Po publikacji ogłoszenia ci, którzy czują się oszukani, będą mieli 2 miesiące, by dołączyć do wspólnego postępowania przeciw gdańskiej spółce.
Na bazie publicznie dostępnych danych można zbudować bardzo ciekawą mapę.
Oto przykład zastosowania takich danych z 3 europejskich stolic. Możemy zobaczyć połączone publiczne dane wraz z tymi udostępnionymi z serwisów społecznościowych. Projekt ma na celu promocję gry jednak pokazuje także ile informacji można o nas i naszym otoczeniu uzyskać.
Okazuje się, że naszą dyplomację i działania na arenie międzynarodowej zauważyli australijscy dziennikarze.
Czy rzeczywiście mają rację?
Twórca 4chana tłumaczy dlaczego nie jest miliarderem - Christopher Poole znany jest milionom internautów. To twórca popularnego serwisu 4chan, znany w sieci pod pseudonimem moot. Czy ruch w jego serwisie przełożył się jednak na jego stan konta?